نتایج جستجو برای عبارت :

جشن امضا

دارم بلند بلند غُر می زنم و هی به خدا گلایه می کنم...
-می گوید: چک دو امضا دیده ای؟
من: نه
-حتما شنیده ای؟
آره
-مدل این چک ها اینجوریه که تا امضای دو نفری که صاحب امضا هستند نباشه، نقد نمی شه. حتی اگه معتبرترین آدم های شهر یا دنیا بیان به جای امضا کننده دوم امضا کنند، باز هم فایده نداره؛ چون بانک فقط صاحب امضا رو قبول داره.
اتفاقات زندگی هم مثل چک دو امضاست. یه امضا خواستن آدماست و امضای دوم خواستن خداست...
-یاد بگیر تا خدا نخواد هیچ چیز امکان نداره حت
 من کلاه گیس و آبروی آدم کچل را با هم می برم!
    (امضا: باد پاییز)
   برای اینکه زیر پایم را خالی نکنند، روی دستهایم راه می روم!
    (امضا: ژیمناستیک کار)
    ما به جمله همیشه حق با «مشتری» است اعتراض داریم!
    (امضا: جمعی از سیارات منظومه شمسی)
در رمانتیک بودن ما همین بس که هم شمع داریم و هم پروانه!
(امضا: جمعی از اتومبیل ها)
انواع گاز اشک آور برای سرکوب تظاهرات میوه ها موجود است!
(امضا: پیاز)
دوستت دارم ای
عامۊ جاندۊتته برأر که پئر ٚ مال ٚ سر دعوا دأشتن ؤ هرته خؤره محق دؤنسن، سیفا تصمیم گیرن عامۊ جان ٚ ور بؤشۊن. عامۊ جان هرته ره یته امضا بزأ ؤ حقء هدأ اۊنء. دادگا مئن برأران واخۊوآبؤن عامۊ جان هر دۊتته ره امضا بزئه. هرته که بۊمأن عامۊ ور گله بؤگۊدن، عامۊ جان اۊنء بؤگۊت امضا تی شی اصله. قاضی عامۊء بخأس. عامۊ جان که هر دۊتته برأر ٚ ره اصل ٚ امضا بزأ بؤ، قاضیء بؤگۊت ای برأر حق دأره، اۊ یته برأر أنی بی‌حق نیه!

عامۊ جاندۊتته برأر که پئر ٚ مال ٚ سر دعوا دأشتن ؤ هرته خؤره محق دؤنسن، سیفا تصمیم گیرن عامۊ جان ٚ ور بؤشۊن. عامۊ جان هرته ره یته امضا بزأ ؤ حقء هدأ اۊنء. دادگا مئن برأران واخۊوآبؤن عامۊ جان هر دۊتته ره امضا بزئه. هرته که بۊمأن عامۊ ور گله بؤگۊدن، عامۊ جان اۊنء بؤگۊت تی شی امضا اصله. قاضی عامۊء بخأس. عامۊ جان که هر دۊتته برأر ٚ ره اصل ٚ امضا بزأ بؤ، قاضیء بؤگۊت ای برأر حق دأره، اۊ یته برأر أنی بی‌حق نیه!

عامۊ جؤندۊتته برأر که پئر ٚ مال ٚ سر دعوا دأشتن ؤ هرته خؤره محق دؤنسن، سیفا تصمیم گیرن عامۊ جؤن ٚ ور بؤشۊن. عامۊ جؤن هرته ره یته امضا بزأ ؤ حقء هدأ اۊنء. دادگا مئن برأران واخۊوآبؤن عامۊ جؤن هر دۊتته ره امضا بزئه. هرته که بۊمأن عامۊ ور گله بؤگۊدن، عامۊ جؤن اۊنء بؤگۊت تی شی امضا اصله. قاضی عامۊء بخأس. عامۊ جؤن که هر دۊتته برأر ٚ ره اصل ٚ امضا بزأ بؤ، قاضیء بؤگۊت ای برأر حق دأره، اۊ یته برأر أنی بی‌حق نیه!

بؤگۊته‌کس: سۊدل
گاهی به سنگینی بار نوشته های روی در یخچال فکر میکنم و آن امضای زیر دوستت دارم،  که میخواهی بگویی این دوستت دارم مختص من است با امضای من... که اگر این امضا را نداشت باورش نکن، جعلی ست، دروغ است.خوشحالم که نامه هایت تاریخ ندارند!...
دوستت دارم
امضا
بدون تاریخ

یک سکانس خیالی از اتفاقات روز قبل از مراسم رونمایی اولین کتاب یک نویسنده(خودم)در ده سال آینده...مثلا پاییز سال ۱۴۰۸
به نام اوی من و تو
 رویای جشن امضا...
موبایلم را برداشتم و شماره اش را گرفتم. با دومین بوق گوشی را برداشت.از خودم که اگر آب بخورم به او خبر میدم در عجبم چطور  طاقت آوردم و تا امروز یعنی تا روز قبل از برگزاری مراسم جشن امضا این خبر را ازش مخفی کردم؟ راستش چون او یک کمی ازخودم دیوانه تره و اینجور وقتها از استرس و هیجان روی پاهاش بند ن

چگونه از جعل امضا چک جلوگیری نماییم؟
به طور معمول فردی که امضای صاحب چک را شبیه سازی می کند و یا به عبارتی دیگر جعل امضا چک می کند، اکثرا فردی از آشنایان صاحب چک می باشد.

جعل امضا چک از جمله اعمال مجرمانه به حساب می آید که به ساده ترین شکل ممکن رخ می دهد که از همین رو در این مطلب ما قصد داریم تا با ارائه ی راهکارهایی از جعل امضا چک جلوگیری به عمل آوریم. جعل کردن امضای چک به طور معمول به دو شکل صورت می گیرد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:
نمردم و توی دانشگاه هم معدل الف شدم :) لیلا همیشه الفِ فقط قدر خودشو نمیدونه بزنم تو سرش :/ 
حس میکنم خیلی سر فارغ التحصیلی سوتی دادیم و مسئول آموزش هم راهنمایی نمیکنه ! امروز رفتیم و فقط لیست نمرات رو درآورد بده امور فارغ التحصیلان :/ برگه ی امضا ها رو نداد بهمون ما هم عینهو بز نپرسیدیم خب امضا ها چی میشه. 
موند برای ده روز دیگه لامصب!
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است

پشت نویسی چک به نوشتن عبارت و یا عبارت هایی بر پشت چک گفته می شود
که هدف از درج آن ها انتقال حق مندرج در چک و همین طور اثبات کننده ی آن می باشد.

ظهرنویسی چک به چه منظوری صورت می گیرد؟
ظهرنویسی چک را معمولا به دو دلیل انجام می دهند:

1. برای انتقال چک
شخصی که چک را دارد با پشت نویسی، آن را به شخص دیگری منتقل می دهد.
و اگر وجهی که در چک درج شده است در حساب صادر کننده چک موجود نباشد،
در این صورت بانک پرداخت کننده، گواهی عدم پرداخت صادر می کند.

2. بر
چک امکان دارد به ۱۰ دلیل در شعب بانک‌ها برگشت بخورد.چک عادی به چکی گفته می‌شود که اشخاص، عهده بانک‌ها به حساب جاری خود صادر کرده و دارنده آن تضمینی جز اعتبار صادرکننده آن ندارد. گیرنده وجه چک ممکـن است خود صادرکننده یا حامل چک بوده و یا این که چک در وجه شـخص معـین و یا بـه حواله‌کرد آن شخص صادر شده باشد، این چک‌ها به دو دسته چک‌های وصولی و برگشتی تقسیم می‌شود.چک وصولی به چکی گفته می‌شود که صحت آن مورد تایید بانک عهده بوده و بانک نسـبت بـه
14 نشانه ای که گواه تقلب استآن مرد موجودی چند همسری است ، شما آن را می شناسید و آن را معقول می دانید ... برای دیگران ، نه برای پسر خودتان! پسر شما موضوع دیگری است. شما فکر می کنید او مانند همه مردان فکر نمی کند و او متفاوت است.اما شما اشتباه می کنید ، زیرا همه مردان در ذهن خود زندگی عاشقانه خود را متفاوت ، نه به اندازه شما از نظر عاطفی ، و این در همه زمانها صادق است ~> (گذشته-حال-آینده)! این تفکر هرگز تغییر نخواهد کرد و از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود
دانلود فیلم گواهی امضا
دانلود فیلم ایرانی گواهی امضا با لینک مستقیم و کیفیت عالی (اچ دی)
شما عزیزان میتوانید فیلم گواهی امضا را از رسانه مجاز تب مووی با سرعت بالا دریافت نمایید.
کارگردان : شهرام اسدزاده
نویسنده : شهرام اسدزاده
تهیه کننده : سید محمد قاضى
ژانر : اجتماعی
مدت زمان فیلم : – دقیقه
نمونه کیفیت : کلیک کنید
بازیگران
: مهناز افشار , سعید آقاخانی , حسن پورشیرازی , مهران احمدی , نیکا
فرقانی اصل , سارا فرقانی اصل , زهرا بهروزمنش , آزاده مهدی ز
من یک روند نگران کننده در امور دانشجویی متوجه شده ام. من از چندین مدرسه مختلف شنیده ام که یک فروشنده نرم افزار از آنها خواسته است که توافق نامه عدم افشا (NDA) را امضا کنند. چه چیز ترسناکی برای پرسیدن! ما هرگز از مشتری بالقوه خواسته ایم که NDA را امضا کند و هرگز نخواهیم بود. به همین دلیل است:
NDA ها دلالت بر عدم اعتماد دارند. هنگامی که به مشتری بالقوه نمایشی از نرم افزار خود را نشان می دهیم ، امیدواریم که این آغاز یک رابطه بسیار طولانی و خاص باشد. با نز
دانلود آهنگ جدید یاسر بینام امضا
دانلود آهنگ یاسر بینام به نام امضا کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده امضا با صدای یاسر بینام از جوان ریمیکس
تنظیم : وحید فرجزاد
Download New Music Yaser Ninam – Emza

علاقه مندان موسیقی هم اکنون می توانید موزیک جدید یاسر بینام عزیز را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید یاسر بینام، امضا نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۸ شهریور منتشر شد.
تنظیم حرفه ای این موزیک به ع
⬅️ وصیت نامه رسمی:سند رسمی است و در دفتر اسناد رسمی تنظیم می شود. اعتبار بالایی دارد و البته هزینه آن هم از دو نوع دیگر بیشتر است.⬅️ وصیت نامه سری:سند رسمی نیست و می تواند به خط هر کسی باشد، اما باید به امضا وصیت کننده برسد. حتما باید در اداره ثبت اسناد به امانت گذاشته شود.⬅️ وصیتنامه خود نوشت:سند رسمی نیست و توسط خود فرد نوشته می گردد و در صورتی معتبر است که تمام آن را وصیت کننده با خط خود نوشته، تاریخ (روز/ماه/سال) زده و امضا نموده باشد.
همکاران گرامی لطفا در هنگام تحویل گواهینامه های پایان تحصیلات به نکات زیر توجه فرمایید :
1- عکس دانش آموز همان عکسی باشد که روی آلبوم الصاق شده است .
2- حتماً روی گواهینامه تمبر ممهور به مهر اسلام پیروز است نصب شده باشد .
3- عکس دانش آموز به گونه ای باشد که مهر آن پاک نشود .

4- لیست فارغ التحصیلان در دو نسخه حتما توسط معاون اجرایی امضا و توسط مدیر مهر و امضا شده باشد .
5- از منگنه کردن لیست فارغ التحصیلان به گواهینامه ها اکیداً خودداری شود .
6- مدار
دانلود فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا با کیفیت 1080p Full HD
فیلم بدون تاریخ بدون امضا ۱۳۹۵ به کارگردانی وحید جلیلوند
دانلود فیلم بدون تاریخ بدون امضا
کارگردان: وحید جلیلوند | ژانر: درام، معمایی، هیجان انگیز | سال تولید: 1395 | انتشار: 1397
مدت زمان: 104 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کنندگان: احسان علیخانی و علی جلیلوند
خلاصه داستان:دکتر کاوه نریمان (با بازی امیر آقایی) در زمان رانندگی با یک موتور
جمع آوری امضا برای بازسازی فصل آخر Game of Thrones !
بیش از سی هزار نفر از هواداران سریال بازی تاج و تخت با جمع آوری امضاهای اینترنتی خواستار ساخت دوباره فصل آخر این سریال با نویسنده هایی شایسته و باکفایت شدند!
فصل آخر بازی تاج و تخت به دلیل سرعت بالای رخ دادن وقایع، ایرادات داستانی و حتی کارگردانی باعث شد تا بسیاری از منتقدین و مخاطبان نارضایتی خود را از روند فصل آخر اعلام کنند.
لینک امضا اضافه شد
در ادامه مطلب
ادامه مطلب
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر نفت است.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت است.
گفتنی است، علت استیضاح  زنگنه «حذف کارت سوخت» و «عدم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها» عنوان شده است.
استیضاح کنندگان وزیر نف
تغییر حق امضای شرکت

تغییر حق امضای شرکت  به این صورت است که صاحبان حق امضا، مجاز به امضا کردن اوراق تعهدآور شرکت مانند چک، سفته، برات و عقود اسلامی و اوراق عادی و اداری هستند. حق امضا را می­توان در هر دو بخش(امضای اوراق تعهدآور و امضای اوراق عادی و اداری) منحصراً به یک نفر یا به دو شخص مستقل اعطا کرد. حتی می­توان در هریک از بخش­ها، این حق را به صورت مشترک به دو نفر داد تا اوراق را به صورت متفقاً امضا کنند.
هیئت مدیره، افراد دارای حق امضا را
آنچه صاحب دسته چک باید بداند
چک، یکی از ابزارهای مهم برای آسان کردن معاملات و مراودات مالی بین مردم است. در واقع منظور از چک یک نوع اعتبار خاص مالی است که از طرف بانک به یک شخص حقیقی و یا حقوقی داده می شود اما متاسفانه این مفهوم مثل خیلی از مفاهیم دیگر در جامع ما آنطو رکه باید فهمیده نشد واز محل همین اعتبار که در قالب دسته چک های چند برگی به افراد داده می شود، مشکلات بزرگی به وجود آمده است.
در این مطلب با ما همراه باشید تا نکات مهمی که صاحب یک دس
آنچه صاحب دسته چک باید بداند    http://moshaverinnovintejarat.ir
چک، یکی از ابزارهای مهم برای آسان کردن معاملات و مراودات مالی بین مردم است. در واقع منظور از چک یک نوع اعتبار خاص مالی است که از طرف بانک به یک شخص حقیقی و یا حقوقی داده می شود اما متاسفانه این مفهوم مثل خیلی از مفاهیم دیگر در جامع ما آنطو رکه باید فهمیده نشد واز محل همین اعتبار که در قالب دسته چک های چند برگی به افراد داده می شود، مشکلات بزرگی به وجود آمده است.
در این مطلب با ما همراه باشید تا ن
شاکی باید ظرف مدت 6 ماه از تاریخ سررسید چک، برای برگشت زدن آن اقدام کند و نیز تا 6 ماه از تاریخ گواهی عدم پرداخت اقدام به شکایت نماید.شکایت کیفری را فقط علیه صادر کننده میتوان مطرح کرد. در فرآیند شکایت کیفری، کسانی که پشت چک را امضا کرده اند، مسئولیتی ندارند. واگذار کردن چک به دیگری، قبل از برگشت خوردن، چک را حقوقی نمی کند؛ اما اگر پس از برگشت خوردن، چک را انتقال دهید، چک حقوقی خواهد شد. مواردی که صادر کننده ی چک قابل تعقیب کیفری نیست:ثابت شود چ
بیمه مرکزی ایران با هیئت نظارت بر بیمه سوریه قرارداد همکاری امضا کرد.
بیـــــــمه گران -به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، این قرارداد همکاری با هدف تاسیس شرکت بیمه و پرداخت خسارت و شعب مختلف بین دو کشور همچنین تبادل تجارب در زمینه حساب های بیمه ای و تکنولوژی به امضا رسیده است.
قرار است دو طرف با برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی و تبادل کارشناس بین دو کشور به بالا رفتن سطح همکاری ها در زمینه بیمه ای کمک کنند.
خب ما قرار بود پنجشنبه بریم مشهد!^_^
سایت دانشگاهو که امروز نگاه کردم اطلاعیه شماره ۲ زده که ساعت ۶ به بعد امروز ثبت نام غیر حضوری و یکشنبه ۳۱ شهریور هم تحویل مدارک حضوری باید انجام بشه!من موندم چیکار کنم!؟
باتوجه به اینکه تعهد ها رو باید پرینت گرفت و امضا کرد و دیگه مثل قدیم نیست که حتما تو دانشگاه امضا بشه بازم به حضور من تو دانشگاه یکشنبه نیازی هست؟

مشکلی که من الان چند ساله که پیدا کردم،
اینه که،

واقعا نمیفهمم ازدواج به چه دردی میخوره.

یعنی پوینت کاغذ امضا کردن چیه؟

چرا من باید کاغذ امضا کنم و خودم و بقیه رو توی دردسر احتمالی بندازم و شاید علاقه م به شریک زندگیم بعد ازون ازدواج کم هم بشه و حس کنم محدود شدم یا حالا وای چه خبره؟! که چی بشه؟! وقتی که میشه بدون کاغذ هم عاشق بود و با علاقه بیشتری زندگی کرد؟

الان این روزها کشورهای بسیاری دوست دختر پسری یا نامزدی رو به اندازه ازدواج قبول
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار
الف - دانش آموز با ارائه کپی مدرک یا ریزنمرات به دفتر پیشخوان مراجعه می کند و درخواست او در سامانه ثبت می گردد . 
ب - رسید ثبت اطلاعات به دانش آموز تحویل داده می شود و برای او پیامکی مبنی بر این که تاییدیه به آموزش و پرورش فرستاده شده ارسال می شود . 
ج - اطلاعات به صورت اینترننی توسط آموزش و پرورش دریافت و به صورت اتوماسیونی امضا و تایید می شود . 
د - با تایید آموزش و پرورش چاپ تاییدیه برای پیشخوان قابل انجام است و تاییدیه پس از چاپ مهر و امضا می گر
بسم الله الرحمن الرحیم
 از دست صیاد روزگار ، آهو صفت می دوم و خود را به آغوشی می اندازم مهربانتر از آغوش مادر و از آنجا بوی خدا می آید،بوی علی ،بوی زهرا،حسن و بوی سیب،بوی حبیبم حسین ...
 امضا:کسی که با همه ی ریزنقشی اش
در بیکران چشم شما جا نمیشود  
‏چرا ‎#رضا_شاه_روحت_شاد ؟
⛔️بحرین را به اعراب شوهر دادند
⛔️آرارات را به ترک ها هدیه دادند
⛔️اروند رود را به عراق پیشکش کردند
⛔️دشت ناامید را به افعانستان دادند
⛔️از سرچشمه رود هیرمند گذشتند
⛔️سیستان را به ریگزار تبدیل کردند
⛔️قرارداد ننگین سعدآباد را امضا کردند
‏⛔️ جدایی دهکده فیروزه را امضا کردند
⛔️کشور را در دو روز تقدیم متفقین کردند
⛔️گاز با قیمت پایین به اسرائیل صادر می کردند
⛔️وام های بلاعوض به کشورها هدیه می کردند
خدا ن
بدون تاریخ بدون امضا
بدون تاریخ بدون امضا
کارگردان: وحید جلیلوند
تهیه کننده: احسان علی خوانی
داستان فیلم

دکتر کاوه نریمان (امیر آقایی) در زمان رانندگی با یک موتورسیکلت که خانواده ای سوار آن بوده تصادف می کند. فردای آن روز او در محل کارش در پزشکی قانونی با جسدی روبه‌رو می‌شود که او را می‌شناخته اما از روبه رو شدن با خانواده متوفی خودداری می کند ..

1) دانلود فیلم با کیفیت 480
2) دانلود فیلم با کیفیت 720
3)دانلود فیلم با کیفیت 1080
4) دانلود فیلم با کیف
اندکی پیش به پدرجان گفتم:بابا چهارشنبه بریم نمایشگاه کتاب؟بگفتا:چی؟نمایشگاه کتاب برای چه؟
بگفتم:جشن امضای نویسنده مورد علاقمه، دلم میخواد امضاشو پای کتابم داشته باشم...
بگفتا:ما امضا هامونو خیلی وقته پس دادیم....

پی نوشت:یعنیا جواباتون از پهنا تو حلق منه بدبخت-_-
پی نوشت2: (از نظر این من)یکی ازدلایلی که پدرجان منو نمیبره نمایشگاه کتاب به دلیل اینه که من خوره کتابم...امکان نداره پامو بذارم تو کتاب فروشی و دستم به سمت هیچ کتابی نره...که کلی پول خر
آیت الله العظمی بهجت: امضای تأیید مشروطیت را زمانی از آخوند رحمه‌الله گرفتند که ایشان کاملاً مشغول به فکر و در حال آماده‌سازی و ترتیب مطالب درس بود، هنگامی که آخوند رحمه‌الله از پله‌های اطاق مطالعه شخصی به پایین می‌آمد تا به مجلس درس برود.
.
که تمام فکرش در جمع‌آوری درس بود و برای فکر کردن در امر دیگر وقت نداشت، اساس‌نامه و مرام‌نامه مشروطیت را به ایشان نشان دادند تا امضا کند. ایشان هم دید قانون اساسی و مجلس قانون‌گذاری و وکلا و نمایندگ
امروز رفتم نمایشگاه کتاب کلا 40 دقیقه تقریبا داخل شبستان چرخیدم ...
فقط یه کتاب سفر شهادت امام موسی صدرو خریدم...
تو این غرفه هم حورا صدر دختر امام موسی صدر رو دیدم(که برای من داخل کتاب رو امضا کردند) ...
خودشون غافلگیر شدند انگار ،که ازشون امضا گرفتم...
نمی دونم شاید اشتباه کردم ولی خیلی خوش حالم...
و همچنین اقای زائری رو دیدم. خیلی دلم می خواست باهاشون صحبت کنم ولی حسش نبود...
کلا خیلی حرف با هاشون دارم....
به قول حضرت اقا مخاطب بسیاری از باید ها خودشو
نکات مهم درباره تنظیم قولنامه و مبایعه نامه:
از توان مالی خریدار برای پرداخت قیمت مورد معامله اطمینان حاصل نمایید و با شروطی که در قرارداد می آورید، حق فسخ معامله را در صورت عدم پرداخت وجه در موعد مقرر توسط خریدار با خسارت برای خود قائل شوید.
مورد معامله را قبل از دریافت حداقل دو سوم معامله به خریدار تحویل ندهید و فقط در صورتی سند را به نام وی منتقل کنید که تمام مبلغ معامله را دریافت کرده‎اید.
در صورتی که فروشنده در عیوب ملک آن را با خریدار ش
مطابق ماد ٣٩٩‏قانون مدنی: «هریک از متبایعین بعد از عقد فی المجلس و مادام که متفرق نشده اند اختیار فسخ معامله را دارند.» این خیار مختص عقد بیع بوده و در سایر عقود راه ندارد. اگر یک نفر ازسوی دوطرف، معامله را منعقد کند خیار مجلس قابل تصور نیست. اداره حقوقی قوه قضاییه طی نظریه 7/2354 – 1379/4/6 در خصوص خیار مجلس اعلام داشته است:معمولا در اسناد رسمی مربوط به معاملات قطعی، اسقاط کافه خیارات قید می شود و طرفین آن را امضا می کنند، اگر سندی دارای چنین عبار
بزرگ‌ترین دارنده ذخایر معادن الماس جهان کیست؟
فارس به نقل از اسپوتنیک نوشت؛: ونزوئلا و فلسطین یک قرارداد استراتژیک برای تولید الماس امضا کردند.
یک توافق‌نامه استراتژیک بین یک شرکت فلسطینی و ۱۵۴ شرکت کوچک تولید الماس در ونزوئلا امضا شد.
نیکلاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا، که در تلاش است تا اقتصاد آشفته این کشور را بهبود بخشد، طی سخنرانی در جمع شرکت‌های ونزوئلایی در منطقه گوآیانا، گفت: بگذارید درباره طرح تولید الماس در ونزوئلا صحبت کنم.
که بگم حواسم هست. 
یه حال عجیبیه دنیا. هیچوقت فکرشم نمیکردیم اینطوری باشه این روزامون. هیچوقت فکر نمیکردیم این چیزا رو ببینیم. با این حال یه خوشحالی عمیق هست تو روزام که از شدتش نمیتونم بروزش بدم. فقط می تونم بی صدا راه برم راه برم راه برم و پادکست گوش کنم...
خدا ماشالله خیلی به ما عنایت داره. الان وی رو فرستاده درمانگاه زیر سرم تا اون حرف صبحمو اثبات کنه بهم. خدایا دمت گرم که هستی. ولی انصافاً دیگه کرونا نگیرم. غلط کردم. قرنطینه خیلیم خوبه. 
امضا
یک عدد سر به سنگ خورده
* به هرچه شکر نکردیم یاد آن کردیم
قوانین و مقررات شرکت تکسو 

حفظ خط حمایتی
انتقال گروه فروش فقط در شرایط ذیل و با اجازه شرکت امکان پذیر است.
یک مشاور که خواهان انتقال به حامی متفاوت با یک یا چند مشاور زیرمجموعه است باید این کار را تنها با تائید مکتوب و صریح شرکت انجام دهد. به‌علاوه مشاور  باید درخواست مکتوب خود را به همراه مدارک زیر به شرکت  ارائه دهد :
1- نامه مکتوب امضا شده توسط تمامی مشاورین بالادست در خط حمایتی فعلی تا سطح مدیر
2- گواهی پذیرش مکتوب از جانب حامی مشاور جد
سه امضا در چک دارای اهمیت است یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک اما معنای این امضا چیست؟

به گزارش ایبِنا، در چک سه امضا داریم که مهم هستند یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک یا به اصطلاح حقوقی در ظهر چک امضاء روی چک توسط صادر کننده چک صورت می گیرد و به آن معناست که به منظور پرداخت وجه، چک امضاء و تحویل دارنده چک می شود. اما امضای ظهرچک یا امضای ظهرنویسی است یا امضای ضمانت که به تعریف مختصر آن ها می پردازیم :

الف) امضاء به عنوان ظهر نویسی :
 اگ
سند شهادتم امضا شده
به محسن گفتم: تصمیمت واسه رفتن جدی ؟؟؟ 
با اطمینان گفت آره .
با اون لبخندهای همیشگی نگاهم کرد و گفت: مطمئن باش من شهید میشم 
منم گفتم هممون آرزوی شهادت داریم ولی همه چیز خواست خداست.
دوباره گفت خودم خواب دیدم و میدونم سند شهادتم امضاء شده..
عشق شهادت سراپای وجودش رو گرفته بود و خودش با اطمینان قلبی از شهادتش آگاه بود.
شهید مدافع حرم
محسن قوطاسلو
@Modafeaneharaam
میگفت برای درک سنگ توالت برعکس شده روی دیوار نمایشگاه، باید تاریخ هنر دونست و با مفهومی به نام امضا آشنا بود، وگرنه که دارن ادا درمیارن اگه تحسینی هم میکنن. خواستم بگم آقا من همین که پای صحبتای شما نشستم هم دارم ادا درمیارم، که خودش در ختم کلام گفت!
مارسل دوشان و نفی زیبایی شناسی و ستایش بی تفاوتی!
من وهمسرم برای طلاق توافقی اقدام کردیم وتمام توافقات را روی کاغذ نوشتیم وامضا کردیم مهریه , جهیزیه ,حضانت ومهمترینش دودانگ خانه وماشین واین توافقات را انگشت هم زدیم وکیل هم گرفته بویم که وکیل گفت من فقط میتونم وکیل یکی باشم که همسرم گفت من وکیل نمیخوام شما وکیل خانم باش وتمام اینها به دادگاه ابلاغ شد چند روز بعد همسرم از در آشتی در آمد ومنم به خاطر بچه قبول کردم فقط گفت باید مهریه اتو ابراء کنی. خوب منم قبول کردم اون دنبال این کار بود وفقط من
دیشب فهمیدم ششم سالگرد عروسیمون بوده ،بهش گفتم دیروز ک بچه ها خونمون بودن میشد سالگرد عروسیمون رو  برگزار کنیم و جشنی باشه ،گفتش ول کن بابا حوصله داری 
جواب دادم آره اون عروسی رو آدم یادش نیاد بهتره، گفت همه مشکل دارن تو زندگیشون گفتم اینطوری ؟ مثل من؟ 
گفتش تا حالا بی انصافی کردم باهات؟ ماجرای عیادت از مادر سکته ایش رو یادآور شدم بهش،ماجرای جشن زایمان نگرفتن و اینکه سر سوالی ک آبجی بزرگه‌ش ازم پرسیده بود و جواب دو جمله ای چ دعوایی باهام ک
دو سالی هست که برای سفر به مشهد از قطار استفاده میکنیم‌. قبل از ان با وسیله ی شخصی میرفتیم و به خاطر بعد مسافت خسته و کوفته میرسیدیم و یه نصف روز میخوابیدیم فقط. قطار تجربه ی خوبی بود که خدا رو شکر بچه ها هم راضی تر بودند. امسال موقع برگشت از مشهد برای اولین بار سوار قطار پنج ستاره فدک شدیم. کلی بهمان خوش گذشت. از پذیرایی چای و نسکافه و ناهار و عصرانه و شام گرفته تا آرامش حاکم بر کوپه ها و مهمتر از همه فیلمهایی که ۱۲ ساعت وقت داشتیم ببینیم. از خوب
مسکنبا وجود نگرانی‌های منطقه‌ای که نیمه دی ماه به وجود آمد و می‌توانست تاثیراتی در رونق بازار مسکن ایجاد کند، آمار از افزایش ۱۱ و ۱۹ درصدی ماهانه معاملات ملک در شهر تهران و کل کشور حکایت دارد.
به گزارش ایسنا، دی امسال معاملات ملک در تهران و کل کشور به ترتیب ۱۱ و ۱۹ درصد نسبت به ماه قبل افزایش پیدا کرد. این در حالی است که پیش‌بینی می‌شد شاهد افت موقت خرید و فروش مسکن باشیم.
رشد نسبی قراردادهای خرید و فروش مسکن در حالی اتفاق افتاده که ماه قبل
شروط ضمن عقد بعد از امضا قابل تغییر نیستند، مگر با توافق دو طرف، پس با آگاهی پیش بروید.
از صفحات سند چند برگی ازدواج کدام یکی را به دقت خوانده‎اید؟فقط صفحه مربوط به مهریه را یا صفحه شروط ضمن عقد را؟یا صفحه‎ای که نام و مشخصات شما و همسرتان را کنار تاریخ عقد ثبت کرده؟شما
در عقدنامه‎تان بیشتر دنبال خاطره ها می‎گردید یا می‌دانید روزی که پشت
سرهم زیر صفحاتی را که سردفتر تند‎و‎تند آنها را ورق می‎زد، و امضا می
کردید، چه بار مسئولیتی را به دو
وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ یُقْتَلُ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْیَاءٌ وَلَکِنْ لَا تَشْعُرُونَ۱۵۴بقره

و کسانى را که در راه خدا کشته مى ‏شوند مرده نخوانید بلکه زنده‏ اند ولى شما نمیدانید 

این آیه چقدر زیبا وصف می‌کنه حال شهدارو ؛ به لحظه حسودیم شد چقدر با اطمینان می‌فرماید شهدا زنده اند 
حیات آنان، حیات مخصوصی است که ما قدرت فهم و درک آن را نداریم: بَلْ أَحْیَآءٌ وَ لَـَکِن لآتَشْعُرُونَ

یادمه زمان جنگ تو هر نامه ای که حب
کتاب تنها زیر باران : هم بی قرار است هم عاشق…مسیر عشق او دنبال کردنی ست
کتاب تنها زیر باراننویسنده: مهدی قربانیانتشارات: حماسه یاران
معرفی:
حکایت مردی که هیچ گاه آرام و قرار نداشت. همیشه دنبال این بود که چه باید بکند، برای وطنش. مردی خوش پوش، خوش سیما، خوش اخلاق، خوش خنده. انگار همه خوش ها را جمع کرده بود کنار هم.
بریده کتاب:یک گوشه دراز کشیدم و پلک هایم روی هم رفت…آقا مهدی از در وارد شد. هیجان زده پرسیدم: ” آقامهدی مگه تو شهید نشدی؟”با خنده گف
تولد وب که گذشت
ولی حالا شما بیاید بنویسید از چیه اینجا خوشتون میاد که میخونیدش یا چی واقعا ناراحتتون کرده یا ازش بدتون اومده
منتظرما بیاید بنویسید
(امضا یک عدد طلبکار ارث باباش)
پ.ن:یا بگید چیزی که اینجا خوندید که باعث شدن دکمه دنبال کردن را بزنید چی بوده؟
سفته یکی از اسناد تجاری است که به وسیله آن معاملات تجاری انجام می‌شود، اما برای نوشتن آن باید مراقب باشیم تا نکات حقوقی مهم را رعایت کنیم.برای نوشتن سفته باید ابتدا روی سفته در قسمت مشخص شده نام و نام خانوادگی ، شماره کارت ملی، شماره تماس و آدرس محل زندگی متعهد نوشته شود.پس از نوشتن این مطالب اولیه باید به سقف مبلغ سفته که چاپ شده حتما توجه داشته باشید و البته می توانید قسمت در وجه را خالی بگذارید یا در وجه خودتان بنویسید. البته در صورت امکان
سلام!
باورتون نمیشه بعد ازچندین سال کسی رو که عاشق شعراش بودی از نزدیک ببینی و از دستش امضا بگیری چقد حس خوبیه اصلنم هفتادی بازی نیست همین که چند ثانیه از نزدیک می بینیش و حتی تصمیم میگیری جلسات نقد شعرشو بری وااای چه شروع خوبی ان شالله که مقدمه ی پیشرفت خوبی در این هنر همیشه دوست داشتنیم باشه :)
سه امضا در چک دارای اهمیت است یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک اما معنای این امضا چیست؟
به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، در چک سه امضا داریم که مهم هستند یک امضاء روی چک و دو امضاء در پشت چک یا به اصطلاح حقوقی در ظهر چک امضاء روی چک توسط صادر کننده چک صورت می گیرد و به آن معناست که به منظور پرداخت وجه، چک امضاء و تحویل دارنده چک می شود. اما امضای ظهرچک یا امضای ظهرنویسی است یا امضای ضمانت که به تعریف مختصر آن ها می پردازیم :
الف) امضاء به عن
کتاب تنها زیر باران : هم بی قرار است هم عاشق…مسیر عشق او دنبال کردنی ست
کتاب تنها زیر باراننویسنده: مهدی قربانیانتشارات: حماسه یاران
معرفی:
حکایت مردی که هیچ گاه آرام و قرار نداشت. همیشه دنبال این بود که چه باید بکند، برای وطنش. مردی خوش پوش، خوش سیما، خوش اخلاق، خوش خنده. انگار همه خوش ها را جمع کرده بود کنار هم.
بریده کتاب:
“به روایت حاج #قاسم_سلیمانی، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس”یک گوشه دراز کشیدم و پلک هایم روی هم رفت…آقا م
امروز برای بار هزارم، این بار، هزار دفعه آرزوی مرگ کردم و چون خویشتن انسانی بسیار چلاق و دست و پا چلفتی، و انواع و اقسام فحش های مختلف که مادر گرامی میدهد تحویلمان هستم این بار به مادر خود پناه برده و سپس فرمودیم: لطفا! مرا از بالای پشت بام پایین انداز. و درست است که بعد از ظهری پیش خودم میگفتم ببین داری بزرگ میشوی! و پدر گرام هم فرمودند: امروز خودت برو و پول را بریز به حساب که میگویی هیژده ساله شدم و فلان، هرچند هیچ چیز نمیفهمی. ما هم خوشحال رفت
اقا ما این همه سال رفتیم دانشگاه هیچ وقت خبری نبود تا اینکه بعد شش سال رفتیم امضا فارغ التحصیلیمونو بگیریم  دیدم جلو کتابخونه یه پسر جوونو یه پیرزنه درگیر شدن 
دیگه من داد زدم مشت اول ۱۰۰۰ تومن ولی خب ۱۰۰۰ تومن نمیصرفید براشون
دیگه محل ندادیم رفتیم داخل کتابخونه دیدم مسئول کتاب خونه پس از شنیدن صدای درگیری شتابان در حال دویدن سمت در خروجیه... همین حین چنگیز جلوشو گرفت گفت کجا میری؟ بیا اینا رو امضا کن... گفت ها ... برو همکارم هست 
قبل اینکه جوا
زندگى شده بود تیک تاک ساعت تا سکوت رو بشکنه.تا خواسته یا ناخواسته غرقم کنه توى خاطرات..ى تویى ک تمام گذشته منو پر کرده بودى..نمیدونم دست خودت بود یا نه اما خوب میدونستم ک من تنها مجرم این داستان،شناخته شده بودم.خوب میدونستم حلقه دار رو تو انداخته بودى گردنم تا هر ثانیه یادم بیارى که هیچوقت دوستم نداشتى. امضا:سال ها قبل؛دوشنبه اى ک هیچگاه یادم نمیرود...!
خانوم نسرین ر. که امروز توی بانک جلوی باکسِ شغلِ فرمِ افتتاح حساب نوشته‌بودین «آموزگار» و به همه می‌گفتین برای افتتاح حساب بازنشستگی اومدین و ازم خواستین برگه‌هاتون رو چک کنم و موقعی که داشتم می‌‎رفتم کلی ازم تشکر کردین؛ وقتی که به‌تون می‌گفتم باید این‌جا رو امضا کنید می‌گفتین «چشم»، من بی‌اندازه خجالت‌زده‌ می‌شدم. 
خلاصه این‌که خیلی دلبرید شما. 
وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ یُقْتَلُ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْیَاءٌ وَلَکِنْ لَا تَشْعُرُونَ۱۵۴بقره
و کسانى را که در راه خدا کشته مى ‏شوند مرده نخوانید بلکه زنده‏ اند ولى شما نمیدانید 

این آیه چقدر زیبا وصف می‌کنه حال شهدارو ؛ به لحظه حسودیم شد چقدر با اطمینان می‌فرماید شهدا زنده اند 
حیات آنان، حیات مخصوصی است که ما قدرت فهم و درک آن را نداریم: بَلْ أَحْیَآءٌ وَ لَـَکِن لآتَشْعُرُونَ
یادمه زمان جنگ تو هر نامه ای که حبیب برا
توافق نامه عدم افشای (NDA) چیست؟توافق نامه عدم افشای یک قرارداد قانونی است که رابطه محرمانه را برقرار می کند. طرف یا طرفهایی که توافق نامه را امضا می کنند موافقت می کنند که اطلاعات حساسی که ممکن است بدست آورند در دسترس دیگران قرار نمی گیرد.
توافق نامه های عدم افشای مشترک Non-disclousure Agreement برای مشاغل مذاکره با مشاغل دیگر متداول است. یک قرارداد عدم افشا اطلاعات یا حفظ محرمانگی به طرفین اجازه می دهد بدون ترس از اینکه به دست رقبا تمام شود ، اطلاعات ح
فیلم بدون تاریخ بدون امضا
دانلود رایگان فیلم بدون تاریخ بدون امضا

نام اثر: بدون تاریخ بدون امضا
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: اجتماعی
نویسندگان : علی زرنگار و وحید جلیلوند
کارگردان: وحید جلیلوند (زاده ۲۱ اسفند ۱۳۵۴ – تهران) صداپیشه رادیو، مجری تلویزیون، بازیگر و کارگردان تئاتر، تلویزیون و سینما، فیلمنامه‌نویس و تدوین‌گر اهل ایران است.
تهیه کنندگان : احسان علیخانی و علی جلیلوند
با ه
از عجایب وکالت  اینه که موکلت میاد پیشت و اعتراف میکنه  ٢ میلیارد تومن پول به یه دلال داده تا قاضی به نفعش رای بده بعد شما میری براش حکم قطعی و نهایی میگیری میاری ولی برای دادن حق الوکاله ات گوشیشو خاموش میکنه :|
ولی ٢ میلیارد همینطوری میبره به یه دلالی که نمیشناسه بدون رسید و امضا و رابطه قراردادی میده :|

استاد داستان پیام داده انتظار میره امسال به جای چیزهای دیگه ...برای هم کتاب ارسال کنیم به عنوان عیدی تا هم مطالعه کنیم و هم این روزها مفید باشه برای همه...
منم جواب دادم...واقعاااا انتظار میره استاد!بی زحمت امضا هم بکنید کتابو برام!
و استاد فقط سکوت...فقط نگاه...

جهت اخذ ویزای سنگاپور میتوانید از طریق آژانس ها و دفاتر گردشگری بصورت الکترونیکی اقدام نمایید.مدت زمان اخذ ویزا از زمان اقدام ۳ الی ۵ روز کاری می باشد .مدارک مورد نیاز: *تصویر پاسپورت امضا شده*تکمیل فرم مربوط به ویزا*تصویر عکس رنگی ۳*۴ پشت زمینه سفید*پرداخت هزینه*ووچر هتل *بلیط
احمد یک کتاب به مهناز داده؛ یه کتاب که فکر میکنه یا بهتره بگیم مطمئنه خودش سال‌ها قبل اونو نوشته...
“مثل خون در رگ‌های من” تمام فکرهای احمده و تمام احساساتش برای مهناز.
جالبیشم اینه که الف بامداد عزیز تمام نامه هارو به اسم “احمد” امضا کرده و تموم کرده...
اهنگ حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم ( پازل بند) با کیفیت 320 و لینک مستقیم با متن
دانلود اهنگ جدید پازل باند با نام حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم با عالیترین کیفیت همراه با شعر و تکست
متن آهنگ دنیام شدی رفت پازل بند. حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم مینویسم امضا میکنم میمونم عاشقی سخته خودم میدونم تو کاریت نباشه بیا سرتو ... دانلود آهنگ جدید پازل باند دنیام شدی رفت Download New Music ... حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم ✧ مینوسیم امضا میکنم می مونم
دانلود آهنگ جد
ساعت 3:10 دقیقه ی صبحه.بارون با شدت داره می باره و آب از ناودون ها جاری شده. :) حتما درخت ها و گل و گیاه ها کلی کیف می کنن.
بارون را خیلی دوست می دارم. :)
جدیدا مثل جغد از شب تا صبح بیدارم و از صبح تا ظهر خواب. :|
کل برنامه ی مفیدی هم که از اول تعطیلات تا الان داشتم این بوده که چند روز پیش تصمیم گرفتم یه داستان بنویسم که اونم هنوز ننوشتم و فقط در حال شکل گیری روند داستان توی ذهنم می باشم. :|
به امید خدا می خوام خوندن کتاب "فقط پتی" رو که حدود 6 ماه پیش خریدم
به نام خدا
تو کل دوران تحصیلم همش بهم میگفت نمیذارم بری سر کار نمیذارم بری
فارع التحصیل که شدم دوسال نذاشت برم
چند ماهه خودش هنش تکرار میکنه بیا برو بیا برو بیا برو
ولی یه شرط هایی مینویسم امضا کن بعد
من رو برای یک کار خوب که میدونه چقدر علاقه دارم خواستن 
دوست ندارم شرط هاش رو قبول کنم
دیگه تحمل اینهمه زور از جانب اون برام سخته
البته همه شرط هاش رو قبول کردم به جز یکی
و نمیزاره برم
نمیزاره
چطور من با این مرد زندگی کنم؟؟؟؟
چرا انقد بده؟؟
هرچقدر دیدگاهم به زندگی و خوشبختی و رویا و اینده و اینا عوض شده باشه 
ادمها نمیذارن که من دیدگاهم بهشون رو عوض کنم میتونم بگم هشتاد و هشت درصد ادما غیرقابل اعتمادن این روزها و شما نمیتونی صادقانه خودت باشی در مقابلشون 
چون از کوچکترین اشتباهی که میکنی ممکنه یه اتیش بزرگ درست کنن 
امضا یک عدد ستوده ی ترسیده :(
پی نوشت : دعاها انرژی مثبت ها آرزوها و ویش یو د بست های شمارا خواستاریم 
بسم الله الرحمن الرحیم
امروز چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 شمسی 2 رمضان الکریم 1440 هجری 8 ماه می 2019 میلادی هست.
امروز هم به سرم زد بیام یه مطلب جدید بنویسم
جدید از نوع قدیم.
امروز تو خونه بودم بیکار نشسته بودم که یهویی بفکر افتادم عکسای گذشته رو مرور کنم. لپ تاپ و باز کردم و اومدم داخل عکسای کربلا که داشتم.
به یاد اون موقع ها نوحه گذاشتم . انشاالله اربعین امسال هم حضرت ارباب قسمتمون کنه سفر عشق نصیبمون بشه. اونایی که نرفتن برن ، اونایی که رفتن باز هم برن.
نمیدونم این ظلم فاحشی بود یا لطف ناپیدا، که پونزدهم بهشتی‌ترین ماه سال برا من بشه یه تاریخِ تلخ، شیرین ، ملس ، گَس.. نمیدونم اسمشو چی بذارم.. نمیتونم بگم دقیقا چه حسی به این تاریخ دارم.. بعضی روزها سخت غمگینم میکنه بعضی روزها حس میکنم تصمیم درستی بوده...
بنظر من آدمها رو نمیشه هیچوقت شناخت ، حتی اگه ده سال باهاشون زندگی کرده باشی، آخر سر ممکنه درست همونجایی که یه درصد هم فکرشو نمیکردی غافلگیرت کنن.. میدونید چرا؟ چون آدمها هر روز و هر دقیقه تغیی
مدیر برنامه های بازیکن تیم فوتبال استقلال نسبت به خبری که یکی از روزنامه های قطری منتشر کرده واکنش نشان داد.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه الوطن امروز خبر از عقد قرارداد روزبه چشمی به صورت مشروط و البته 3 ساله با باشگاه الاهلی قطر خبر داد اما مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد چشمی هنوز قراردادی با این باشگاه امضا نکرده است.

حسین کریمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این باره

ببین ، من از خدامه منو یکی از اون انبار کوفتی پرت کنه بیرون،فکر کردی خیلی عاشق کارمم؟من دوست دارم شب که خوابیدم یکی با دیلم بکوبه تو سرم صبح بلند نشم برم اونجا دوباره لیست ورود وخروج امضا کنم.من بخاطر ماهی سیصد تومن باید از هرچی دوست دارم بگذرم ؟ 

دیالوگ/صابر ابر
ی ایمیل برام اومده از طرف دبیرخانه یک همایش ملی درباره کارآفرینی
و ازم دعوت شده برای حضور در کنفرانس یا پرزنت یکی از مقالاتم
همایش تو اصفهون برگزار میشه حدود 10 روز دیگه
من و این همه خوشبختی محاله

+البته به شرطی که دعوتشون مدل اصفهونی نباشه و برام بلیت هواپیما و محل سکونت در خور شأن در نظر گرفته باشند اِهِم اِهِم :دی
++ شلوغ نکنید یکی یکی بیایید جلو برای عکس و امضا :)))
دانلود آهنگ حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم
دانلود آهنگ پازل باند مینوسیم امضا میکنم میمونم
Download Music Puzzle Band Donyam Shodi

در این پست برای شما دانلود آهنگ شاد دنیام شدی رفت را با بالاترین کیفیت برای دانلود قرار دادیم
انتقادات و پیشنهادات خودتون در مورد سایت و نظرتون رو در مورد آهنگ از بخش نظرات برای ما بفرستین

دانلود آهنگ حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم / دانلود آهنگ پازل باند مینوسیم امضا میکنم میمونم
شبیه وضعیت یه آدم مرگ مغزی که همه ازت نا امید می شن. با این تفاوت که منتظرن برگه رضایت نامه رو، خودت، با دستای خودت امضا کنی...
بعدش هم میان پشت شیشه می ایستن تا ببینن چطور نفس نفس زنان، دم و دستگاه ها رو از خودت جدا می کنی... که چطور به خودت خاتمه می دی...

+اهل مناسبت ها نیستم اما آرزوی "شادیِ عمیق" دارم برای اونایی که اینجا رو می خونن و برای اونایی که اینجا رو نمی خونن.
مدارک مهندسی عمران

مدارک لازم کپی مدارک افراد و هویتی همه تعداد اعضای شرکت مهندسی قالا از جمله ارائه شناسنامه وکارت ملی
ارایه مدارک نداشتن هیچگونه سوء پیشینه کیفری عضو هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت
ارایه قرارداد شرکت فنی مهندسی که توسط هر یک از اعضاء شرکت امضا شده باشد.
ارایه دو یا سه نسخه از قرارداد و اساسنامه شرکت فنی مهندسی که تمام اوراق آن به امضای سهامداران شرکت فنی مهندسی قالا رسیده باشد.
ارایه دو یا سه نسخه از اظهارنامه شرکت ف
احمد شهریور سال ۶۴ به همراه دوستانش علی سراج و مجتبی سعیدی شفاعت ‌نامه ‌ای را تنظیم کرده بودند و هر سه زیر آن را امضا کرده بودند. مجتبی سعیدی در فروردین ماه ۶۵ و علی سراج در دی ماه همان سال به شهادت رسیدند. تنها جا مانده ‌شان احمد بود. خوب به یاد دارم آخرین باری که به ییلاق آمده بود با ناراحتی گفت: «جنگ در حال اتمام است، اما من لیاقت شهادت را نداشتم. خدا مرا به درگاهش نپذیرفت. شاید سرباز خوبی برای امام زمان (عج) نبودم.» دقیقاً دو هفته بعد خبر شها
محمد‌حسن انصاری‌فرد مدیرعامل قرمزها هم تائید کرد احتمال بازگشت استوکس به ایران بسیار کم است و قرمزها به زودی خود را آماده شکایت از این بازیکن خواهند کرد.
عمر همکاری آنتونی استوکس و پرسپولیس بسیار کوتاه بود. روزی که قرار شد قرمزها با او قرارداد امضا کنند، آنها که نگران بودند و سابقه این بازیکن جنجال‌ساز ایرلندی را به خوبی می‌دانستند، هشدارهای لازم را به قرمزها داده‌ بودند. پرسپولیس اما با توجه به نیاز یحیی گل‌محمدی، این بازیکن را جذب ک
نام اثر: بدون تاریخ بدون امضا
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: اجتماعی
نویسندگان : علی زرنگار و وحید جلیلوند
کارگردان: وحید جلیلوند (زاده ۲۱ اسفند ۱۳۵۴ – تهران) صداپیشه رادیو، مجری تلویزیون، بازیگر و کارگردان تئاتر، تلویزیون و سینما، فیلمنامه‌نویس و تدوین‌گر اهل ایران است.
تهیه کنندگان : احسان علیخانی و علی جلیلوند
با هنرنمایی: امیر آقایی، هدیه تهرانی، سعید داخ، علیرضا استادى، و نوید مح
قرار بود دیشب اینا رو بنویسم ولی نشد ...
حالا میگم واستون
صبح یکشنبه امتحان دیالیز میان ترم داشتم ، تو راهروی دانشگاه نشسته بودم و داشتم مرور میکردم
که دیدم گوشیم داره زنگ میخوره ، تلفن از ستاد بود قبلا شماره شون رو سیو کرده بودم
با عصبانیت گوشی رو سایلنت کردم و تو دلم چند تا فحش دادم که آخه من الان وسط امتحانا برم
شیفت بدم واقعا ؟ میشه آیا ؟ خلاصه جواب ندادم و رفتم سر امتحان ، بعد امتحان گوشیم رو نگا کردم
و دیدم مامانم اس ام اس داده که به ماما
میگن که شاید همه دانشگاه‌ها رو تا بعد عید تعطیل کنن و به جاش یک ماه بیشتر بریم از اون ور این یعنی من امسال روز تولدم نه تنها پیش مادرم نخواهم بود که دو تا امتحان تخصصی دارم الهی به حق پنج تن اگه چنین شد کل چین با خاک یکسان شه که گند زد به همه برنامه‌ها و اعصاب من! امضا یک پیرزن نق نقو
یکی از اساتید ازم یک کاری خواستن بعد گفتن به علت صرف وقت ازشون هزینه بگیرم یک درصد فکر کنید روم بشه چنین کنم!
چند وقت پیش حریر یه پست گذاشته بود و پرسیده بود دوست دارید چه کتابی رو از چه کسی هدیه بگیرید. خب. خواستم اعلام کنم کتابی که بنده کامنت کرده بودم الان امضا شده جلومه! و دارم فکر میکنم که بسوزه پدر قناعت! چرا یه کتاب پر و پیمون تر آرزو نکردم؟!
علی ای حال با توجه به نزدیک بودن تعطیلات، از همین تریبون از حریر درخواست میکنم در پست های آینده تور مسافرتی ای که دوست داریم هدیه بگیریم رو لحاظ کنه! با تشکر!
من راضی به طلاق نبودم به اصرار اقدام کردیم ولی برای جاری کردن طلاق در جلسه حاضر نشدم سه بار احضاریه آمد باز نرفتم ولی متاسفانه  با توجه به عدم حق طلاق یا وکالت بلاعزل در کمال تعجب صیغه طلاق جاری شد. لازم به توضیح است زوجه به جای زوج طلاقنامه را امضا نمود سوال بنده: با توجه به عدم وکالت زوجه در طلاق میتوانم دادخواست ابطال طلاق را بدهم؟ باتشکر
هر کس بخواهد سند خود را در اداره ثبت اسناد امانت بگذارد، باید آن را در پاکت و یا لفاف دیگری که لاک و مهر شده باشد گذاشته و شخصاً روی پاکت، تاریخ تسلیم امانت را با تمام حروف در حضور مسئول دفتر قید کند و در صورتی که نتواند بنویسد باید دو نفر شاهد، تاریخ مزبور را روی لفافه یا پاکت نوشته امضا و مهر کنند.
بسم الله الرحمن الرحیم
اَوَّل
از این خونه به اون خونه. از این بنگاه به اون بنگاه. افتاب و باد و بارون. گرون و ارزون. کوچیک و بزرگ. همسایه ی مجرد و همسایه ی سگ دار!. از ولی عصر و کشاورز تا اذربایجان و جیحون و رودکی و اسکندری. اما بحمد لله بعد از کلی گشت و گذار بالاخره یه خونه پیدا کردیم.
کوچیک و جمع و جوره و نوساز. امیدوارم همسفر با یه خونه ی صد متر کوچیکتر کنار بیاد!
همسفر میگفت تجربه ی خیلی خوبیه. یاد میگیریم کم داشته باشیم و با کم زندگی کنیم. مخصوصا
دامگه بودی و شیطان افتاددر دل آتش دامی که نهادترورت شد سند رسوائیدشمنی رذل به آن فرمان دادالمهندس چو برادر یکرنگجان خود بر سر پیمان بنهادشد عوض صحنه ی عالم سردارخونتان تفرقه را داد به باددر بیان هنر ملّت هااز ترامپ است ترور در هر یادهر کجا بحث ترور گردد بازتو شهیدش شده هستی چو نمادخون تو ماشه ی رویاروئیانتقام است چو حق نی بیدادشده امضا سند حق خواهیشر به نابودی خود فرمان دادخون تو بذر رفاقت افشاندبین ایران و عراقی آزادتو شهید همه ی ملّتهاض

با سلام و احترام. شنبه ١١ ام اسفند ساعت ١١/٣٠ براى دفاع پروپوزال در نظر گرفته شده. لطفا دانشجویان اعلام آمادگى بفرمایند و تا سه شنبه دو نسخه امضا شده توسط استاد راهنما تحویل گروه بدهید. موفق باشید
در زیر همین پست، نام، موضوع و استاد راهنما را اعلام بفرمایید. 
داورها : دکتر خیرآبادى و دکتر حاجى بگلو 
دامگه بودی و شیطان افتاد
در دل آتش دامی که نهاد
ترورت شد سند رسوائی
دشمنی رذل به آن فرمان داد
المهندس چو برادر یکرنگ
جان خود بر سر پیمان بنهاد
شد عوض صحنه ی عالم سردار
خونتان تفرقه را داد به باد
در بیان هنر ملّت ها
از ترامپ است ترور در هر یاد
هر کجا بحث ترور گردد باز
تو شهیدش شده هستی چو نماد
خون تو ماشه ی رویاروئی
انتقام است چو حق نی بیداد
شده امضا سند حق خواهی
شر به نابودی خود فرمان داد
خون تو بذر رفاقت افشاند
بین ایران و عراقی آزاد
تو شهید همه
با وجود ناراضی بودن برای طلاق ولی در جلسات مشاوره شرکت کردم ولی برای اجرای صیغه طلاق با وجود احضاریه نرفتم با توجه به عدم حق طلاق یا وکالت بلاعزل در کمال تعجب صیغه طلاق جاری شد. لازم به توضیح است زوجه به جای زوج طلاقنامه را امضا نمود سوال بنده: با توجه به عدم وکالت زوجه در طلاق میتوانم دادخواست ابطال طلاق را بدهم؟ باتشکر
1⃣ سند رسمی: طبق ماده ۷۰ قانون ثبت سندی که مطابق قانون به ثبت رسیده باشد، رسمی است و تمام محتویات و امضاهای مندرج در آن معتبر خواهد بود؛ مگر آن که جعلیت آن ثابت شود. بنابراین تنها با اقامه دلیل می‌توان علیه سند رسمی ادعای جعل کرد و انکار و تردید نسبت به آن پذیرفته نخواهد بود. ماده ۲۱۹ قانون آیین دادرسی مدنی می‌گوید؛ ادعای جعلیت نسبت به اسناد و مدارک ارائه‌شده باید برابر ماده ۲۱۷ این قانون با ذکر دلیل اقامه شود، مگر اینکه دلیل ادعای جعلیت بع
میدونید خوبیه یکی مث بوقول خدابیامرز و سفید برفی و سیندرلا و نخودی و قمری ها و پرستو های حیاط پشتی چیه؟
اونا دروغ نمیگن، خیانت نمیکنن، امضا جعل نمیکنن، اسناد غیر واقع نمیسازن، اونا تحقیر نمیکنن اونا رشوه نمیدن و نمیگیرن فخر نمیفروشن...مزدور نمیشن...دزدی نمیکنن
حرز نمیشکنن، حریم بقیه رو خورد وخاکشیر نمیکنن
اونا...حیونن
ولی "اشخاصی" که این کارو میکنن چی هستن؟؟؟؟؟میفهمید؟ فرق شخص با فرد خیلی روشنه، نه؟
کنوانسیون محو کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در تاریخ 27 آذر 1358 (18 دسامبر 1979) توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد
تصویب و برای امضا، تصویب و الحاق کشورها مفتوح گردید. این کنوانسیون بر اساس بند 1 ماده 27 در تاریخ 12 شهریور 1360 (سوم سپتامبر 1981)، لازم الاجرا شد.
مقدمه
ادامه مطلب
سلام ایرانسل عزیز و قشنگم
این روزها که همه ی سختی ها و محدود بودن ها را باهم پشت سر گذاشتیم...وقت آن شده که دوباره به آغوش هم بازگردیم...!! خواهش میکنم برگرد...برگرد و با اینترنت پر سرعت و نامحدودت به زندگیم آرامش ببخش...برگرد که رقیبانت (شاتل و مخابراتو های وب و بقیه ی بی ادبان) از تو پیشی گرفته و اینترنت کم سرعتشان را دست یارانشان سپردند...برگرد و بگذار مودم تی دی ات دوباره مهم ترین اشیای خانه مان شود...برگرد عزیزم...ما منتظریم...خیلی خیلی منتظریم...
تو همان آشوب بزرگی که به دلم آمد و بر دلت نمیشیند مهار این آشوب ،چشمان تو فال است و به تماشایش نشسته ام و چشمان تو اما ما را نمیبیند/گفتند در شهر آشوب شده است و ندیده میدانم کار قدم هایت بوده وقت گذر از کوچه ی آدم ها/گاهی حکم گناه را میشود صادر کرد،وقتی میشود دنیا را به نفع خود امضا کرد /اجازه ی امضای چشمانت را به نفع دلم میدهی آیا ؟؟/زلزله گشت و این خانه به آوار نشست ،خانه ات آباد خاک این خانه پای قدم یار نشست .گاهی میشود حکم گناه را صادر کرد الها
نتیجه ی این حال بد چیه؟
نتیجه ی این شیفت رفتن ها چیه؟ 
نتیجه ی کار کردن چیه؟ 
ده ساله میرم سرکار نه جایگاه خودم بالا رفته نه خانواده ام 
نه حتی منطقه ی زندگیم عوض شده 
نتیجه ش چیه؟ 
ترس از شیفتهای بعدی 
که همکارا میگن همه ی شبها شلوغه 
غیر از فرسودگی چی گیرم اومده؟ 
غیر از یادآوری شوهری که قالم گذاشت و دیگه منو نخواست؟ 
فکر کن دیشب یاد آغوش اون م ش ا و ر ه افتادم! آه خدایا اینجا چه خبره؟ بیا و بزرگی کن و رسیدگی کن به حال بد این بنده ات 
می دونم که
چگونه شخصی را برای سبدگردانی پیدا کنیم؟
بسیاری از کارگزاران رسمی بورس اوراق بهادار، مجوز سبدگردانی را نیز دریافت کرده‌اند. کافیست به یک کارگزاری که مطمئن هستید دارای مجوز مدیریت پرتفوی و سبدگردانی می‌باشند مراجعه کنید و با ایشان قرارداد همکاری در زمینه مدیریت پرتفوی امضا نمایید.
معاون وزیر راه و شهرسازی:
هر زمان اینترنت در تمام نقاط کشور متصل شود ثبت نام مسکن ملی در سه استان یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری را شروع می‌کنیم
طرح ملی مسکن برای کارگران در دست تهیه است که به زودی با وزارت کار در این زمینه تفاهم‌نامه امضا می‌کنیم./ایسنا
دوشنبه ، ۴ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 320×223]
مشاهده مطلب در کانال
سلام:)
خوب خسته وکوفته طوری با بدن درد برگشتم خونه، کارای حسابم رو دختر عمه سریع ردیف کرد و صنف هم برام امضا زدن که من توی بندر ساکن و مشغول کارم که دسته چکم هم بیاد، که بتونم باهاش اون چک ضمانتی مبلغ بالایی رو که شرکت ازم خاسته رو خودم بدم، چون مبلغ یک میلیارد تومن بود نمیتونستم از خانواده بخوام همچین ریسکی رو بکنن، برا همین تلاشم کردم که دسته چک به خودم بدن که خیلی هم سخت بودولی شکر خدا انجام شد، مثلا نوبتم شده بود توی بانک بعد باید یک معرف ام
مدارک ثبت شرکت مهندسی مشاور سهامی خاص : - کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضاء - اقرارنامه امضا شده - اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری - اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع - تنظیم وکالتنامه به نام وکیل چنانچه امور توسط وکیل انجام گردد.
• شرایط ثبت شرکت مهندسی مشاور با مسئولیت محدود: _وجود حداقل 2 نفر عضو _حداقل سرمایه 1,000,000 ریال _تعهد به پرداخت کل سرمایه
 ثبت شرکت مهندسی مشاور

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها