نتایج جستجو برای عبارت :

روانشناسی پرتوقع ها

روانشناسی پرتوقع ها...
آیا تا به حال برایتان پیش آمده که انتظار جواب پیامی را بکشید که فرستاده اید؟
اگر پیش آمده، پس شما جزو دسته ی آدمهای بسیاااااااااار پرتوقع هستید.
آدمهایی که توقع دارند؛ انسانهای دوروبرشان یا حرفی را نزنند و یا اگر زدند حداقل خلاف آن عمل نکنند.آدمهایی که توقع دارند؛ چون توی زندگی کسی سرک نمی کشند، بقیه هم سرشان توی زندگی خودشان باشد.آدمهایی که توقع دارند؛ جواب خوبیهایشان نه با خوبی، که حداقل با بدی داده نشود.آدمهایی که
کانال ما در سروش دنبال کنید
❄❄❄❄
خسته اماز نگفته هادلشوره دارماز خط بی پایان توبعضی وقتا دلم کمی سکوت میخوادوقتی همجا سکوت است دلم یکم پرتوقع میشوداون وقت اغوش گرم تورا میخوادبرای همین از این روزها سرگردان خسته امارسالی #شیما_عبادی
‏همیشه خوب بودن، آدما رو پرتوقع میکنه 
‏تا جایی ک دیگه ناخودآگاه نمیتونن بهت حق ناراحت شدن بدن!
به من حق ناراحت شدن نمیدن چون خودم خمیشه وانمود کردم خوبم
و دوست نداشتم کسی از چیزی که تو دلم هست اطلاع داشته باشه 
متاسفانه 
ولی من خودم رو تغییر میدم انسان ها قابل تغییر هستن
آمد به دنیا در فضای سرد و ناپاکی
آلوده شد روح و روانش در هوسناکی
مانند گل در مزبله بالید و زیبا شد
در دام او افتاد یاسی مظهر پاکی
با صید خود برپا نمود او کاخ آمالش
شد سرنگون در قعر خودخواهی به بیباکی
چون پرتوقّع بود و از خودراضی و مغرور
افتاد از عرشش درون برزخی خاکی
باد جدائی ها به طوفانی بدل گشته
در عاقبت درگیر با وضع اسفناکی
او مُرد و در گور سیاه خود فرو رفته
شد سرنوشتش تلخ با پایان غمناکی .

«دردمند، خواب رمیده، کوفته و بدخوی، پرتوقع و ناآرام، بی‌تعادل و خشم‌خوار است. تاب سکون ندارد. پس از کلنجار بسیار با خود...»1
وقتی این چنین آدمی میشم در انتظار اوقاتی میشم تا تنها بشم که بتونم تا جایی که لازمه نودلیت بخورم و سریال کره ای ببینم. این راه من برای آروم شدنه.
1- جلد یک کتاب کلیدر
کتاب دکترجکیل و آقای هاید نویسنده: رابرت لویی استیونسن مترجم: محسن سلیمانی انتشارات افق
کتاب دکترجکیل و آقای هاید: خوشگذران است و پرتوقع این آقای دکتر، وای به روزی که…

کتاب دکترجکیل و آقای هایدنویسنده: رابرت لویی استیونسنمترجم: محسن سلیمانیانتشارات افق
خلاصه:
دکتر جکیل یک پزشک بسیار خوش گذران و پولداری است که درعین حال بسیار باشخصیت است و وجهه اجتماعی فوق العاده ای دارد.جکیل برای رسیدن به تمام خواهش های دلش تصمیم می گیرد ماده ای بسازد ت
جواب های ارشد دیروز اومد و نشون داد که ادم نباید پرتوقع باشه! هرچقدر آش بپزی همونقدر آش داری که بخوری!( کاملا من در آوردی!)
اگه نگین پرو ام,  باید بگم توقع داشتم با دو سری تستی که خوندم اونم رشته ای کاملا متفاوت از رشته ی خودم و 3درصد اسیب شناسی و 40درصد مدیریت و 1- درصد یه درس دیگه! 
رشته ای رو قبول شم که ظرفیتش 4نفره فقط!!!
که نشدم :)
حالا کی میخواد سال دیگه 25درصد زبان بزنه ؟؟؟؟؟
من ان شاءالله
و در نتیجه امسال بعد 16سال که من اول مهر میرفتم کلاس امسال
سلام
حال و احوال؟کیفتون کوکه؟
خب آخرین پستم قبل امروز مربوط میشد به چهارماه قبل وقتی میخواستم برم پادگان.
اون مرحله از زندگیم هم تموم شد رسما و کارت پایان خدمتمو پریروز گرفتم بالاخره :|
رفتم پادگان و کلی هم برا بچه ها شیرینی خریدم و شام املت دادم بهشون :)))
کادریا از همشون پرتوقع تر بودن جز فرماندمون که کلا قبول نکرد.
بعدم سر یه موضوعی یه کادری نگهم داشت گفت نرو...
من ی روز بخاطرش موندم ولی حل نشد و خودم زدم بیرون :| الله اعلم
بعدش هم به مدت یکی دوم
نمیدونم این نیاز به خلوت با خود در روز
نیاز به سکوت
نیاز به کتاب خوندن با تمرکز
نیاز به تماشای کامل فیلم
نیاز به غذاخوردن با آرامش
نیاز به استراحت
نیاز به خواب
نیاز های طبیعی یک مادر نیست؟
من طبیعی ام یا غیرطبیعی؟
حتی نمیدونم این ها غرغر های ناشی از خستگیه، ناشکریه یا .. ؟
نمیدونم ایا من پرتوقع ام که لازم میدونم کسی لااقل توی کارهای خونه کمکم کنه و من کمی آروم بشم یا این روند طبیعی زندگیه و باید خودمو قوی تر کنم.
اصلا نکنه این خستگی ها نشونه ی ب
وقتی بحث رابطه_عاطفی در میان باشد، بعضی ها را نمی شود به این راحتی ها خوشحال کرد، انتظارشان زیاد است،  راحت راضی نمی شوند، هرچیزی ممکن است بهشان بربخورد، زود می رنجند و قهر می کنند و انگار هرکاری برایشان انجام بدهی درنهایت باز بدهکار هستی.
❌این افراد احتمالا در تله محرومیت_عاطفی گیر افتاده اند.  شاید بیشتر درکشان کنیم اگر بدانیم که در کودکی در حق آنها اجحاف شده و از توجه، محبت و حمایت محروم بوده اند. این بچه ها را لوس نکرده اند و عزیزدردانه
دقت کردیدانسانهای صادق به صداقت حرف هیچکس شک  نمیکنند و حرفِ همه را باور دارند. انسانهای دروغگو تقریبا حرف هیچکس را باور ندارند و معتقدند که همه دروغ میگویند .
انسانهای امیدوار همواره در حال امیدوار کردن دیگرانند .انسانهای نا امید همیشه آیه یاس میخوانند .انسانهای حیله گر معتقدند که همه مشغول توطئه هستند انسانهای شریف همه را شرافتمند میدانند 
انسانهای بزرگوار بیشترین کلامشان ، تشکر از دیگران است.انسانهای نظر بلند هرکاری برای هرکسی میکن
سلام 
میخواستم اگه راجع به مدیریت مهد کودک اطلاعاتی دارید یا خودتون مدیر مهد کودک هستید تو سوالات زیر بهم مشورت بدین لطفا؛
1. اینکه مدیر مهد کودک اگه خودش بخواد مهد تاسیس کنه به چقدر حداقل سرمایه نیاز داره؟
2. مدیر مهد کودک به اندازه مربی با بچه ها باید ارتباط برقرار کنه ؟؛ اگه نه چه وظایفی بر عهده مدیریت هست؟
3. اینکه مدیریت مهد کودک مسئولیت سنگینی هست؟؛ با وجود اینکه بچه ها بیمه میشن توی مهد دیگه چه مسئولیت هایی داره؟، والدین خیلی پرتوقع هست
لطفا جواب این سوال را در مورد خود پیدا کنید:
شما جزو کدام والدین هستید؟

والدین غیر فعال:
این‌گونه والدین در ایجاد شادابی کودک هیچ نقشی ندارند و فرزندان آن‌ها به نوعی یتیمان محسوب می‌شوند!

والدین سلطه‌گرا:
بیشتر به فکر برقراری رابطه‌ی عمودی هستند؛ کنترل‌گرو نه تنها شادی کودک را تامین نمی‌کنند بلکه آن‌ها را به افسردگی و پرخاش‌گری سوق می‌دهند!

والدین نالان:
اغلب از روزگار گله و شکایت می‌کنند و باعث خستگی روانی فرزندان می‌شوند!

اومدم غیبت نامزد آبجی رو بکنم و سبک شم 
آبجی اعلام کرد میخواد نامزدیش رو بهم بزنه و نامزد پرروش هم اومد خونه مامانم و و حرفاشونو زدن و بدون نتیجه همه چی تموم شد 
اینا یعنی مامانم و آبجی و بابا و نامزدش برا تعطیلی یه روزه عید هفته پیش رفته بودن طبیعت هوایی عوض کنن ودور هم باشن ،بعد ک اومدن شب ما رفتیم خونشون بابام کلی ازش تعریف میکرد که چه پسری و به به و چه چه همه کارا رو خودش کرده اصلا نمیومده بشینه که!!یا چای آماده میکرده یا پلو یا کارای کباب رو
سلام 
روش برخورد شما با یک آدم خودرای چیست؟
اگر همسر یا پدر خودرای دارید که مدام افکار و عقاید شما رو به تمسخر می گیره، انرژی منفی میده، مرتب ایراد می گیره، حرف خودش رو قبول داره، در مقابلش چه واکنشی نشون می دین؟، من که دیگه روانم به هم ریخته، خسته شدم.
تو فامیل هم کسی نیست که ازش کمک بگیرم، تو رو خدا راهکار بدین.
ممنون
مرتبط:
میزان روابط و ارتباطات شما با فامیل و اقوام چقدره؟
چطور محترمانه به مادرم بگم، در زندگیم دخالت نکنید
مادری داریم که ن
سلام
همه ما نظراتی رو تو این وبلاگ دیدیم که یه پسر رفته خواستگاری دختری یا خانواده سطح پایین تر از خودش و بعضا خیلی پایین تر. اما با توقعات نجومی اون ها مواجه شدن و رفتن. این یه حقیقته که همه مون مشابهش رو یا دیدیم یا تجربه کردیم با حداقل شنیدیم از اطرافیان. 
اگر از دید علم اقتصاد نگاه کنیم یه پدیده مشابه ای اون جا وجود داره که به شکست مکانیزم بازار معروفه که اقتصاد خونده ها میفهمند منظورم چیه.
حالا سوالم اینه که به نظرتون چرا این اتفاق رخ میده
از زنده‌گی بگو. از زنده‌ماندن. از نفس‌کشیدن.
از دیدن و شنیدن. از لمس کردن، از عشق؛ آری از عشق، این دیریابِ پربها، این کیمیای
هستی. آن‌قدر با غم خو گرفته‌یی که او را جزیی از خود می‌دانی. غم کجا و ما کجا.
او که خود مظهر شادی و نشاط و روشنایی و انگیزه‌ی محض است، تنها غمی که بر ما می‌پسندد،
اندوهِ دوری از خودش است. حتا این‌جا نیز بوی شادی می‌آید. غم‌ات از هرچه شادی دل‌گشاتر
...

بگذار این‌بار و تا همیشه، از تمام غم‌ها
و هراسِ تمام نداشتن‌ها فرا
تلفن را قطع کردی و من زدم زیر گریه. زار می‌زدم از ته دل. احساس شرمندگی می‌کردم که تو یکباره از تهران آمده بودی اهواز. گریه می‌کردم اولش واقعا اشک ذوق نبود، اشک غم بود. ناراحت بودم، فکر می‌کردم چقدر باید بهتر باشم. کمی که گذشت و خوب زار زدم یادم افتاد که تو آمده‌ای و بیست روز انتظار را به یک شب تا صبح تبدیل کرده‌ای. اشکم با لبخند قاطی شد و کم کم خندیدم. از ته دل. راستش را بخواهی مدام به این فکر می‌کردم که کاش می‌آمد اهواز و به من سر می‌زد. تمام
یه قابلمه برای فروش گذاشتم توی سایت دیوار. توی عنوان نوشتم: قابلمه تک تفلون در حد نو! خب قاعدتا وقتی اون لغت "در حد" رو استفاده کردم منظورم اینه که این قابلمه دو سه باری استفاده شده. قیمت: پنجاه هزار تومن. حالا آقایی زنگ زده و اصرار داره که قابلمه رو با نصف قیمت بهش بفروشم. امون نمیده من حرف بزنم. توضیح میده که قابلمه رو برای جهیزیه دختری می خواد که خانواده داماد به خاطر جهیزیه نمی برنش! بعد می فرمایند: براش از همین سایت دیوار یه اتو هم خریدیم که ک
با سلام
تشکر ویژه دارم از همه ی اون هایی که قراره وقت بذارن، سوالی که دارم سوال خودم نیست، سواله یکی از دوستامه که خودش نت نداشت من دارم مینویسم. 
دختری م ۲۰ ساله حدودا ۱ و نیم ساله نامزد کردیم، دو هفته دیگه تولدشه، میخواستم راهنماییم  کنید واسه تولدش چی بخریم، ایشون هم ۲۲ سال دارن، خیلی زیاد پولدار نیستیم، حدودا ۸۰ یا ۱۰۰ میتونیم هزینه کنیم، حالا بازم اگه کمتر بشه بهتر.
در بین گزینه هاتون لطفا ساعت و کتاب رو نگید، چون از اون ها خوشش نمیا
پارسال محمد برای اولین بار شد معلم ورزش یک دبستان غیرانتفاعی پسرانه. بماند که در نهایت به این نتیجه رسید که شاگرد کوچولوهای سه چهار ساله‌اش را از پسرهای دبستانی بیشتر دوست دارد و حالش و درآمدش با آنها بهتر است. معلم ورزش بودن برای محمد همان سال و همان جا تمام شد. گذشت و گذشت و دیشب مدیر همان مدرسه به من پیشنهاد داد تا معلم چهارم سال آینده پسرهای مدرسه‌اش باشم.من؟خوشحال از اینکه کارم دیده شده و حالا یک پیشنهاد کاری جدید دارم و فقط همین. تمام ح
سلام

صلاح و فساد طبقات اجتماع در یکدیگر تأثیر دارد. ممکن نیست که دیواری بین طبقات کشیده شود و طبقه ای از سرایت فساد یا صلاح طبقه ی دیگر مصون یا بی بهره بماند،
ولی معمولا فساد از «خواص» شروع می شود و به «عوام» سرایت می کند و
صلاح برعکس از «عوام» و تنبه و بیداری آنها آغاز می شود و اجبارا «خواص» را به صلاح می آورد،
یعنی عادتا فساد از بالا به پایین می ریزد و صلاح از پایین به بالا سرایت می کند.
روی همین اصل است که می بینیم امیرالمؤمنین علی علیه السل
والا من توی این دو سال و نیم گذشته،
بدترین سختیای زندگیم رو تحمل کردم
سختیایی که از سربازخونه بدتر بود
و الانم همه چی گل و بلبل نیست
و همه شم میبینم که ملت چپ و راست عکس و فیلم میذارن و همه ش میگن ایتالیا/المان/یونان/کانادا و... خیلی خوبه و همه چیش کامله
یا خیلی بده و کلا مزخرفه
چون ما ایرانیا ادمای حساسی هستیم
و همین طور پرتوقع
و اگه حتی یه چیز خیلی جزئی به چشم ما خوب نیاد دنیا رو به هم میریزیم.
در نتیجه وقتی وارد یه بهشت بشیم، و یه چیز کوچولو باش
سلام سلام:)
احتمالا به همین زودی ها بنابه دلایلی من ادرس سایت و اسم وبلاگم رو تغییر بدم
خوب این روزها خوب میگذره بیشتر ازهر زمانی دارم باانگیزه پیش میرم و کارمو میکنم و راندمانم بالاست
کاریم به تریون و همکارا ندارم هم بهشون میخندم هم بی اهمیتی میکنم هم باهاشون همکاری میکنم یه چیز بسیار متعادل تااین روزها بگذره و من بتونم پرش بعدیم رو انجام بدم
خداروشکر حقوقم بهتر شده و یکم انگیزه من بیشتر شده ولی همینم در برابرکارهای من بسیار پایینه
جدیدا د

دارم به این فکر می‌کنم که اگر اول نامه را با سلام شروع نکنم چه می‌شود؟ یا مثلا فردا با لباس دلقک‌ها بروم بیرون؟ یا دوستی با حیوانات را به دوستی با آدم‌ها ترجیح بدهم؟ یا گوشت نخورم دیگر، واقعا از گوشتخوار بودن خسته‌ام ولی بدنم ضعف اساسی دارد و نمی‌شود. بیخیال
سلام یوکا؛
یکی از اندک مزیت‌های انقلاب اسلامی این است که امروز که با استاد فرفروک کلاس داشتیم، تعطیل شد. و دیدارمان شد هفته‌ی دیگر. به شخصه بخاطر این خوشحالم ولی پریروز بعد از کلاس
دردهای روان کم نیستند و بسته به شدت آسیب دیدگی فرد این دردها درجات مختلفی خواهند داشت. آموخته ایم در مصاحبه های بالینی تک تک کلماتی که فرد در گفتارش به کار می برد تماماً علامت های روان او هستند که با دانستن نشانگان آنها می توان به راحتی شدت درد و میزان آسیب های روحی او را تشخیص داد. جدا از این بحث که افرادی که آسیب دیدگی روان دارند انرژی روانی منفی نیز به بیرون از خود ساطع می کنند اما نمایش یک روان سالم در بیرون فرد رفتارهای مثبت تر و بهتری را ا
مجبور شدم اول مهر بلند شوم بروم دانشگاهی که تا دو سال پیش دانشجویش بودم و این اصلا  و ابدا خوشایند نبود. 
از لحظه خروج از خانه تا وقتی سوار اتوبوسهای داخلی دانشگاه شدم حس خوبی نداشتم. اما با حرکت اتوبوس، ناگهان یک دنیا خاطرات رنگی رنگی خودش را از ناکجاآباد سالهای دور بیرون کشید و همراه با یک لبخند کشدارِ بی اختیار، ایستگاه به ایستگاه با من آمد: 
اینجا تالار آوینی است: جلسات شب شعر و نقد فیلم و نشستهای سیاسی مسخره با چاشنی کف و جیغ و هوراهای لج
خیلی وقتا توی زندگی مون نیاز به حمایت داریم. حمایت خانواده، همسر، فرزند، جوامعی که توش حضور داریم به هر دلیلی. خیلی وقتا احساس می کنیم خیلی ها بی دلیل باهامون لج اند، چشم ندارن ما رو ببینن، رفتارهای پرخاشگرانه دارن به هزار دلیل نامعلوم ذهنی یا روانی که از ما توی ذهن شون نقش بسته، آدمهای پرتوقعی هستن که بخاطر ویژگی منفی توجه طلبی که دارن نمیتونن همنشین موفق و مؤثری واسمون باشن و کینه توزی های عجیب و غریب و البته نامعلوم. اینا که خب معلومه ما ن
سلام
در خودم یک نوستال بیش فعال کشف کردم، من عادت دارم به ورجه وورجه کردن، به اینکه فعال باشم حالا فکر کنید همچین ادمی رو بهش 4 روز در هفته رو تعطیلی بدن مثلا چی میشه؟ ته تهش میشه افسردگی پیش پاییزه!
خوب هیچ کاری برا خونه نکردم چون واقعا نمیدونم میشه روی قول این صاحبخونه حساب کرد یا نه؟ بعد اپارتمان دوست مدیر هم هست ولی دوره! من نمیخوام هرروز این اندازه کرایه ماشین بدم برای رفت وبرگشتم!ولی اگر این اپارتمان رو اوکی بدم گفت میتونی تاهروقتی که تو
یک:
فرار از دست تقدیر تو چرا؟
که اگر خدای خواهد .... همه جا تقدیری!
دو:
انگار جهان را کشته باشد خوشحال ...
او فکر نمی کرد...علی(ع)...در " زمان" زنده باشد!
سه:
انقدر غم بعداز  سال ها ...
که انگار همین دیروز بود ... " وفات علی(ع) "...
این عشق شد مهمان من ...

بشنوید از محسن چاوشی
چهار:
چشم هایت مرا خورد و رفتم توی دلت ...
چسبیده ام به ریشه ی قلبت ... خیال جمع بمان!
پنج:
انکارم کن که من به تو نمی ارزم ...
آن قیمت بالای تو ... بهتر که نمی خرند!
شش:
مزار شش گوشه ات یا حسین(ع) غرق ب
ما در دنیای امروز طوری به استرس عادت کرده‌ایم که گویی از وجود آن بی‌خبریم. استرس از عوامل زمینه‌ساز خشمگین شدن آنی است. خشم، احتمالا واقعی‌ترین احساس انسان است و چگونگی کنترل آن برای همه ما ضروری است. کارمندان باید یاد بگیرند با فشار کاری و مدیران پرتوقع کنار بیایند. مدیران هم باید یاد بگیرند حس خصومت‌شان را با کارکنان نالایق، کنترل کنند. به طور کلی، انسان‌ها باید بیاموزند که دق دلی‌هایشان را سر هم خالی نکنند. در این مقاله شما را با انوا
:heart:انسانهای صادق به صداقت حرف هیچکس شک نمیکنند و حرفِ همه را باور دارند. :heart:انسانهای دروغگو تقریبا حرف هیچکس را باور ندارند و معتقدند که همه دروغ میگویند .:heart:انسانهای امیدوار همواره در حال امیدوار کردن دیگرانند .:heart:انسانهای نا امید همیشه آیه یاس میخوانند .:heart:انسانهای شریف همه را شرافتمند میدانند .:heart:انسانهای بزرگوار بیشترین کلامشان ، تشکر از دیگران است.:heart:انسانهای نظر بلند هرکاری برای هرکسی میکنند بازهم با شرمندگی میگویند:ببخشید ک
رئیس هیات مدیره استارت آپها، از اینکه دوستانش
همه به خارج رفته! ولی خودش نتوانسته ناراحت بود. ولی نمیداند وقتی که خارج، جزو
داخل نبود گذشته! الان خارج هم داخل حساب می شود. رئیس جمهور اشاره کردند که:
ایران در سالهای گذشته تجزیه شده، خطیب نمازجمعه هم، همه آنها را از چشم استعمار
پیر دید. اما الان انگلستان دچار تجزیه شده! هر چهار قسمت آن اعلام استقلال کرده
اند. دیگر انگلیسی وجود ندارد! اگر هم فکر می کنند هست، این برخی ایرانی ها هستند،
که جای ان را
مراحل رشد از تولد تا 3 سالگیمراحل رشد از تولد تا 3 سالگی1رشد کودک، در زمان پس از تولد - مخصوصاً تا 3 سالگی - پایه و اساس زندگی آینده او محسوب می‌شود. این دوران که به دوره ی شیرخوارگی معروف است، کودک از جنبه‌های مختلف، رشد می‌کند، تا اینکه به مرحله بالاتری از رشد برسد. رشد، در جنبه‌های مختلف صورت می‌پذیرد و به خاطر تأثیر عوامل مختلف در رشد، کودکان از نظر شخصیت با هم تفاوت دارند. رشد کودک نیز به عوامل ارثی و محیطی بستگی دارد. هر قدر محیط مناسب‌ت
‌همه‌ی ما انسان‌ها اخلاق‌‌‌های سمّی و ناپسندی داریم که تنها باعث پراکنده شدن انسان‌‌‌های دیگر از کنار ما‌ می‌شوند. چطور است که با خودمان رو راست باشیم و اگر اخلاق سمّی‌‌ای در خودمان‌‌‌ می‌بینیم آن را اصلاح کنیم؟ برای شروع بیایید این اخلاق‌‌‌های بد را شناسایی کنیم تا بتوانیم از آنها پرهیز کنیم.
در حوزه‌ی کاری من (مشاوره‌ی شغلی) در طول ماه پیش می‌آید که صدها نفر راجع به این قضیه با من صحبت کنند و هنگامی که پیش افراد حرفه‌ای‌‌‌
برای دانلود فایل پی دی اف این موضوع روی دریافت کلیک کنید.
دریافتحجم: 970 کیلوبایت

سازندگان : سینا صادقی،مهبد  یعقوبی
موضوع: آسیب های مواد مخدر                                            سال: 1398
وبلاگ: اسپیس شیپ (صفینه فضایی)
Spaceship.blog.ir

آسیب های مواد مخدر
مقدمه
متاسفانه امروزه در جامعه ما مصرف مواد مخدر خطرناک از قبیل تریاک، هروئین، کوکائین، حشیش یا ماری‌جوانا و ال. اس. دی - مخصوصاً در بین نوجوانان و جوانان - دائماً در حال افزایش است و

با فرارسیدن ایام عید و روزهای  دید و بازدیدها و غبار روبی ازخانه‌ها. لازم است قلب ما نیز از زنگار کدورت‌ها زدوده شود. بعضی از دلخوری‌ها نیاز به بایگانی ندارند و باید با اغماض و مدارا جای خود را به محبت بدهند و می توان سوء تفاهمات  را با گذشت وگفتگو حل کرد.
شاید که بعضی از کدورتها به علت ساختار آسیب رسانی قوی به طرفین قابل اغماض نیستند و برای حلشان باید طرفین اعتماد سازی کنند و برای تنظیم روابط و تحکیم دوستی و نظام  مسالمت‌آمیز همزیستی، دی

با
فرارسیدن ایام عید و روزهای  دید و بازدیدها و غبار روبی ازخانه‌ها. لازم
است قلب ما نیز از زنگار کدورت‌ها زدوده شود. بعضی از دلخوری‌ها نیاز به
بایگانی ندارند و باید با اغماض و مدارا جای خود را به محبت بدهند و می توان سوء
تفاهمات  را با گذشت وگفتگو حل کرد.
شاید که بعضی از کدورتها به علت ساختار آسیب رسانی
قوی به طرفین قابل اغماض نیستند و برای حلشان باید طرفین اعتماد سازی کنند و
برای تنظیم روابط و تحکیم دوستی و نظام  مسالمت‌آمیز همزیستی
به نام خدا

The dark knight

فیلم شب سیاه قسمت
دوم از سری فیلم های بتمن ساخت شده توسط کریستوفر نولان است.این سه فیلم به
طور بسیار نزدیک و کلاف واری در هم تنیده شده اند.نمی شود فقط با دیدن یک قسمت
تمام اوضاع و احوالات این داستان را به طور کامل دریافت به همین جهت بعد از نوشتن
نقد قسمت اول به سراغ قسمت بعدی ان امدم.اما این اثر متفاوت و پیچیده ترین اثر نولان
است.به طور کل من او را کاگردان بزرگ نمی دانم.اما بدلایلی به ساخت های او توجه
نشان میدهم که ذکر دلایلی
به نام خدا

The dark knight

فیلم شب سیاه قسمت
دوم از سری فیلم های بتمن ساخت شده توسط کریستوفر نولان است.این سه فیلم به
طور بسیار نزدیک و کلاف واری در هم تنیده شده اند.نمی شود فقط با دیدن یک قسمت
تمام اوضاع و احوالات این داستان را به طور کامل دریافت به همین جهت بعد از نوشتن
نقد قسمت اول به سراغ قسمت بعدی ان امدم.اما این اثر متفاوت و پیچیده ترین اثر نولان
است.به طور کل من او را کاگردان بزرگ نمی دانم.اما بدلایلی به ساخت های او توجه
نشان میدهم که ذکر دلایلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها